Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetura | Vushtrri | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:57 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:38 Shitorja ,

GOLF 4 DIESEL 1.9 TDI ME KIM RKS 6 MUJ NE GJENDJE PERFECTE

4 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:37 Shitorja ,

GOLF 7 BENXIN 1.4 TSI R-LINE I ARDHUR NGA CH FULL OPSJON

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 Shitorja ,

CADDY DIESEL 2.0 I DOGANUAR RKS EXTA I RUJT PA VREJTJE

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:37 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM BMW X6M 3.0 XDRIVE FACLIFT 8 SHPEJSI

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

SHES PASSAT 3c 2.0 TDI RKS V.P 2006 ME KLIM SHUM I RUJTUM

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:38 ,

AUDI A6 2.0 TDI AUTOMATIK 2016 1 VIT RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

GOLF 7 2.0 TDI 2014 I PO SA DOGANUAR 1 VIT RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

GOLF 7.5 2.0 TDI AUTOMATIK DSG F1 R-Line 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:59 ,

OPEL CORSA 1.2 Benzin 094 mij KM 1 vit RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 19:59 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BiTDI 4 Motion DSG 2016 180 mi KM

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:59 ,

BMW X1 18XDRIVE //M SPORT NAVI X-Line 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK M8 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Regjionin e Kosoves 24/7 Online☎️

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:55 ,

Shes autolarja

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:24 ,

Shes Golf 4 1.9TDI Pacific Rks 2Muj Klim Funkisonale 2003 ��

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:24 ,

Shes Range Rover Sport 3.6HSE Automatik Rks 2 Muj 2008 ��

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:24 ,

Shes Mercedes CLS 320CDI Automatik Rks Klim Full Opcion ��

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:24 ,

Shes Passat 4 2.5TDI Rks 1 Muj Klima Tronik Viti 2001 ��

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:15 ,

Golf 6-2.0 AUTOMATIK

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:20 ,

Golf 6-2.0-2012

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 19:23 ,

Opel Zafira

2 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 15:20 ,

SHES BMW 320 DIZELL NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 14:28 ,

Golf 7 GTI 2.0 Automatik DSG 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gush 14:15 ,

Mercedes Benz A Clas 200 Cdi pa Dogan ☎️ 044808024

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 09:54 ,

Pasat 1.9 TDI 2008 6 shpejtsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 22:01 ,

Mercedes vaneo fuqia motorike 1.7 diesel. 8 muaj rexhistrime

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 14:10 ,

Citroën C4

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Gush 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 18:29 ,

Shitet vetura 2.0 diesel ne gjendje te mire

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 18:47 ,

Mercedes c200cdi ��

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 21:36 ,

Mercedes C200 CDI RKS 7 Muaj Ndrrim me Sharan 7 Ulse

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 09:49 ,

AUDI A4 - 2.0 TDI AUTOMATIC E DOGANUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 09:49 ,

BMW 318 DIZELL PA VREJTJE

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 09:43 ,

FIAT 500 AUTOMATIK 1.4 BENZIN MUZIK BOSE FULL OPSIONE

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 09:43 ,

W TUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT FULL OPSIONE

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Gush 09:43 ,

C KLAS 320 CDI 4 MATIK AVANTEGARDE AUTOMATIC FULL FULL OPS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 19:18 ,

shitet vetura BMW 530xDrive

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Gush 19:04 ,

Bmw X5 3.0 Automatik 2003

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 19:04 ,

Opel Astra 1.6 Benzin Plin

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gush 17:20 ,

��OPEL CORSA CLIMATRONIK��

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione