Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vushtrri | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Gush 21:42
Linku:
,

Pasat 2.0 Bluemotion Automatik

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

04 Gush 00:47 ,

Shes Opel Combo 1.7DTI Rks 5 Muj Viti 2005

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Gush 23:35 ,

Shitet

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 23:35 ,

Bmw 530D

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Gush 23:23 ,

Ford focus 1.8 tdci

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Gush 23:08 ,

Bmw X5 3.0 Automatik 2003

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 16:40 ,

shitet golf 4 kabriolet 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Gush 15:13 ,

SHES GOLF 3 DIZEL 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Gush 14:29 ,

SHES OSE NDRROJ GOLF 5 DIZEL 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 13:55 ,

SHES BMW 320 DIZELL NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 13:55 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 12:12 ,

TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG BMT 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 12:12 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK M8 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 12:12 ,

BMW X5 M40 D 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 12:12 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BiTDI 4 Motion DSG 2016 180 mi KM

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 11:23 ,

Shes Passat

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione