Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vushtrri | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Gush 20:05 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Gush 20:00 ,

Mercedes- Evo 2007 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 19:54 ,

Mercedes Benz Sprinter 313 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Gush 19:18 ,

shitet vetura BMW 530xDrive

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Gush 19:04 ,

Bmw X5 3.0 Automatik 2003

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 19:04 ,

VW Golf 7 1.6

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gush 19:04 ,

Caddy 1.9 TDI 2006 Me klim

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 19:04 ,

Nisan 2.5 Dizell 98 KM 119xxx

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 19:04 ,

Opel Astra 1.6 Benzin Plin

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gush 18:08 ,

Golf 2014 1.6 Dizel Bluemotion Technology

8 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 17:20 ,

��OPEL CORSA CLIMATRONIK��

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 16:05 ,

Rent A Car Morina

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 16:04 ,

Rent A Car Morina - çmimi duke filluar nga 19,99

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 16:04 ,

Rent A Car Morina / çmimet duke filluar nga 19,99€

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 14:44 ,

Rent a car SEVEN GOLF 6 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 11:58 ,

Golf 2 Country

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 11:53 ,

Golf 2014 1.6 Dizel Bluemotion Technology

8 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 01:01 ,

Shitet

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Gush 17:27 ,

Vw golf 6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 17:26 ,

Mercedes 200 diesel

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Gush 17:16 ,

Bmw e60 530D

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 17:01 ,

Shitet Golf 6 1.6 TDI 2013 nga Zvicra ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 16:12 ,

Shitet pezho dizell 1.9

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 13:51 ,

Golf2

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione