Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zubin Potok | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Zubin Potok,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Zubin Potok ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:01 Vetura , Zubin Potok

Opel Corsa

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 21:02 Vetura , Zubin Potok

Jeep

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 11:32 Vetura , Zubin Potok

Zafira

950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 10:41 Vetura , Zubin Potok

Golf 5

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 13:30 Vetura , Zubin Potok

ML 270

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 11:46 Vetura , Zubin Potok

Golf

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 17:50 Vetura , Zubin Potok

C220

1 320 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 23:05 Vetura , Zubin Potok

Golf 7

12 EUR Price Reduced

06 Mar 15:42 Vetura , Zubin Potok

Golf 3 4x4 1.9 tdi pa dogan

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 13:38 Vetura , Zubin Potok

opel corsa 1.0 Benzin rks

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Mar 14:43 Vetura , Zubin Potok

Audi A6

13 850 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Shk 17:17 Vetura , Zubin Potok

Lada Niva 1.7 benzin 2001

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 16:12 Vetura , Zubin Potok

Lada Niva 1.7 benzin

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Shk 14:11 Vetura , Zubin Potok

6 BRZINA

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 11:21 Vetura , Zubin Potok

Passat B4tdi

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 19:00 Vetura , Zubin Potok

6 BRZINA

1 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 11:59 Vetura , Zubin Potok

Astra

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 11:57 Vetura , Zubin Potok

Golf 4

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 14:31 Vetura , Zubin Potok

Opel Corsa

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 10:06 Vetura , Zubin Potok

Astra

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 16:14 Vetura , Zubin Potok

Pasat

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 06:58 Vetura , Zubin Potok

Ghfjbgn

25 Jan 16:00 Vetura , Zubin Potok

Vitara

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 15:02 Vetura , Zubin Potok

Golf 4

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 11:28 Vetura , Zubin Potok

Bhmbfjnvyjb

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 14:09 Vetura , Zubin Potok

Automatik

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 13:28 Vetura , Zubin Potok

2.9 TDI

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 18:29 Vetura , Zubin Potok

Audi

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 18:26 Vetura , Zubin Potok

Bora

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 18:26 Vetura , Zubin Potok

C220

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 19:58 Vetura , Zubin Potok

1.9 TDI

450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 00:33 Vetura , Zubin Potok

Mercedes

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 19:06 Vetura , Zubin Potok

Polo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 20:48 Vetura , Zubin Potok

Hyundai galoper

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 20:48 Vetura , Zubin Potok

Hyundai galoper

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 01:50 Vetura , Zubin Potok

mitsubishi pajero pinin 1.8 gdi benzin

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Dhj 06:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Zubin Potok

LINHAI 500 ProMax 4x4

5 500 EUR

10 Dhj 12:28 Vetura , Zubin Potok

C220

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 10:18 Vetura , Zubin Potok

Mercedes

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 18:25 Vetura , Zubin Potok

Jeep Cherokee

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 13:19 Vetura , Zubin Potok

Dizel

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 11:39 Vetura , Zubin Potok

Nov Nov Nov

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 18:52 Vetura , Zubin Potok

1.9 TDI

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Zubin Potok juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione