Golf | Zubin Potok | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf ,kategori,ose vendndodhje Zubin Potok,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Zubin Potok ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Korr 23:23 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Korr 13:22 ,

Volkswagen Golf 6 Dizel 2.0TDI

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 19:42 ,

Volkswagen Golf 3 Dizel TDI

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:49 ,

Golf 3 1.9 TDI

Histora e veturës

630 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Qer 19:49 ,

Volkswagen Golf 4 Dizel 1.9 SDI

Histora e veturës

830 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 11:23 ,

Golf 3 2.0 GTI

Histora e veturës

430 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Qer 11:23 ,

Golf 3 1.9 TDI

Histora e veturës

629 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Qer 19:21 ,

Volkswagen Golf Plus Dizel 1.9TDI

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 19:01 ,

Volkswagen Golf 4 Benzinac

Histora e veturës

620 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 04:58 ,

Golf 3 tdi,climatronic

Histora e veturës

520 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:57 ,

Volkswagen Golf 6 Dizel 1.6TDI

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:48 ,

Golf 3 1.9 81kw

Histora e veturës

630 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Pri 03:38 ,

Golf 3 DIZEL 4x4

Histora e veturës

520 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 15:28 ,

Golf 3 DIZEL 4x4

Histora e veturës

520 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 14:27 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:01 ,

golf 2 16 gtd

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 14:35 ,

Volkswagen Golf 3 Dizel TDI

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 15:44 ,

Volkswagen Golf Dizel 1.6TDI

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 15:22 ,

Volkswagen Golf 4 Dizel 1.9TDI

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 15:19 ,

Volkswagen Golf 6 Dizel TDI

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 18:25 ,

Golf 4 16-ice

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 02:12 ,

Golf 5 mk5

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 12:36 ,

Golf 2 1.3

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 13:23 ,

Volkswagen Golf 3 Dizel 1.9 SDI

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:17 ,

DELOVI ZA GOLF 5

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 14:52 ,

Golf 2 1.3

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Nën 15:48 ,

Volkswagen Golf 4 Dizel 1.9TDI

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 21:05 ,

Golf 3 TDI

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:05 ,

Golf 3 TDI

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 21:48 ,

Rent a car LEDI

Histora e veturës

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 13:01 ,

GOLF 5

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 19:41 ,

Golf 2

Histora e veturës

495 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Zubin Potok juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione