Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të reja dhe makina të përdorura në shitje - Shpallje për Vetura, Automjete, Makineri bujqësore etj të reja dhe të përdorura në shitje

MerrJep ka një përzgjedhje të madhe për makinave të reja dhe makina të përdorura për shitje.

Pavarësisht nëse kërkoni vetura, traktorë, motorë, ATV, makina të dëmtuara për pjesë, makina në shitje dhe pjesë këmbimi për makina, tek mund t'i gjeni ato që ju nevojiten.

Dje 23:28
Linku:
Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 15:14
Linku:
,

Passat B8 2015 2.0

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:42
Linku:
Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 01:19 ,

Audi A3 2015 ultra sportback S-line

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:05 ,

044-323-828 (BLEJ VETURA)

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 ,

Kedi 1.9 tdi me klim me dogan

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:42 ,

shitet golfi dhe opel kadett ��

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:47 ,

VW Golf 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 Lounge VETEM me DOGAN

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

Mercedes c clase

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

Shesim Pjes Per nisan micra 1989-2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:06
Linku:
,

Citroen C4 1.6Hdi Automatik PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 ,

Mercedes B-class 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:36 ,

Pezho 1.6 hdi me dogan

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:48 ,

Shitet ose Ndrrohet Opel kadet 1.7 dizell

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-tronic 2015 S-Line VETEM DOGAN

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 ,

AUDI A8 50 TDI PA DOGAN FULL .

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:25 ,

Golf6 Match 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:51 ,

Fellne

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:50 ,

AUDI A4 ALLROAD QUATTRO 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:47 ,

Audi A3 1.6 TDI AUTOMATIK S-Tronic 2011 vetëm me dogan

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 ,

Mercedes Sprinter 311

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:53 ,

Mercedes Benz C220 Cdi me klime

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:01 ,

KOMBI T5 M 1.9 TDI ISAPOARDHUR 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:17 ,

Bmw e46 330d

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:49 ,

BMW 335d XDrive 2013/11 PA DOGAN “INDIVIDUAL”

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 ,

Audi Q5

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:27 ,

CITROEN C4 AUTOMATIK 1.6 HDI ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:09 ,

Opel Corsa

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 ,

KOMBI T5 M 1.9 TDI ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:17 ,

GOLF VII 2.0TDI DSG

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - është faqja më e vizituar në vendin tonë për shit-blerje të automjeteve të reja dhe automjeteve të përdorura me mbi 70,000 vizitorë në ditë!


Gjeni makinën që ju duhet


Merr-Jep është vendi më i mirë për të gjetur makinën tuaj të ardhshme, pavarësisht nëse doni një makinë të re apo makina të përdorura, kamion apo motor.


Ne kemi një inventar të gjerë të makinave në shitje nga të gjitha markat dhe modelet kryesore. Përveç shpalljeve për vetura në shitje të markave dhe modeleve të ndryshme si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe të tjera që ne ofrojmë, në këtë kategori ju mund të gjeni edhe:


Motoçikleta nën 50cc dhe mbi 50 cc - Të reja dhe të përdorura


MerrJep është zgjidhja juaj për të gjitha modelet dhe markat e motorrëve. Ne kemi zgjedhjen më të madhe të motoçikletave, ATV-ve dhe skuterëve.


Tek ne mund të gjeni modelet e fundi të motoçikletave nga ATV, Honda, Suzuki, Aprillia, Piaggio etj. Pavarësisht në jeni duke kërkuar motorra të ri apo të përdorur, ne ju ofrojmë ndihmën tonë për të gjetur një përshtatje të përsosur për ju.Kompani transporti brenda dhe jashtë Kosovës.


Auto Transport


Kur keni nevojë të transportoni automjetin tuaj nga një vend në tjetrin, ju dëshironi dikë që është i besueshëm, i sigurt dhe me përvojë. Ju duhet të gjeni një kompani që do të transportojë automjetin tuaj me kujdes dhe të bëjë gjithçka që është e mundur për t'u siguruar që makina juaj të mbërrijë e padëmtuar në destinacionin tuaj.

Në MerrJep ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë opsionesh kur bëhet fjalë transport automjetesh nga Gjermania, Zvicrra dhe vende tjera europiane. Pjesa më e mirë është që ju të mund të krahasoni këto tarifa dhe paketa në mënyrë që të merrni ofertën më të mirë të mundshme.


Makineri bujqësore


Blini makineri bujqësorë nga lista e makinerive bujqësore në MerrJep. Ne kemi të listuara për shitje pajisje bujqësore të reja dhe makina të përdorura në Kosovë. Nga traktorët e rinj te traktorët e përdorur dhe nga mjetet e fermës tek pajisjet e fermave, ne i kemi të gjitha.

Ne gjithashtu shesim një larmi të pjesëve dhe aksesorëve për makineritë tuaja bujqësore të markave John Deere, New Holland, Massey Ferguson dhe më shumë.


Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës


Blerja e një makine shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione