Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të reja dhe makina të përdorura në shitje - Shpallje për Vetura, Automjete, Makineri bujqësore etj të reja dhe të përdorura në shitje

MerrJep ka një përzgjedhje të madhe për makinave të reja dhe makina të përdorura për shitje.

Pavarësisht nëse kërkoni vetura, traktorë, motorë, ATV, makina të dëmtuara për pjesë, makina në shitje dhe pjesë këmbimi për makina, tek mund t'i gjeni ato që ju nevojiten.

25 Qer 15:41
Linku:
Shitorja ,

Mercedes ML 350 CDI AMG LINE 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 15:41
Linku:
Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 11:37
Linku:
Shitorja ,

VOLKSAGEN GOLF 7 1.6 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 09:36
Linku:
Shitorja ,

Bmw X5 M50d ������������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

25 Qer 15:07 Shitorja ,

Ford Ranger 2.2 Diesel Automatic 2016 6G����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 15:34 Shitorja ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI Titanium Veq me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 15:33 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 Veq me DOGAN

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 15:33 Shitorja ,

Audi A1 Matrix Sportback VEQ ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 15:33 Shitorja ,

BMW 120 AUTOMATIK VEQ ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 17:52 ,

Shitet kamioneta

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 17:11 ,

Citroen FAp.Frigo

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 17:19 ,

MOLER 044 87 87 28

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Maj 17:19 ,

Arti Moler 048878728 044878728 Ngjyrosje etj

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Maj 19:01 ,

Minibus Iveco

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 10:18 ,

VW CADDY MAXI Klima

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 22:00 ,

Rent A Car DEA

1 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 20:04 ,

Passat shitet ndrohet

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 15:51 ,

SHITET TOURAN

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 20:08 ,

M Morina

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 17:48 ,

Shitet passati

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 23:29 ,

Shitet passati

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - është faqja më e vizituar në vendin tonë për shit-blerje të automjeteve të reja dhe automjeteve të përdorura me mbi 70,000 vizitorë në ditë!


Gjeni makinën që ju duhet


Merr-Jep është vendi më i mirë për të gjetur makinën tuaj të ardhshme, pavarësisht nëse doni një makinë të re apo makina të përdorura, kamion apo motor.


Ne kemi një inventar të gjerë të makinave në shitje nga të gjitha markat dhe modelet kryesore. Përveç shpalljeve për vetura në shitje të markave dhe modeleve të ndryshme si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe të tjera që ne ofrojmë, në këtë kategori ju mund të gjeni edhe:


Motoçikleta nën 50cc dhe mbi 50 cc - Të reja dhe të përdorura


MerrJep është zgjidhja juaj për të gjitha modelet dhe markat e motorrëve. Ne kemi zgjedhjen më të madhe të motoçikletave, ATV-ve dhe skuterëve.


Tek ne mund të gjeni modelet e fundi të motoçikletave nga ATV, Honda, Suzuki, Aprillia, Piaggio etj. Pavarësisht në jeni duke kërkuar motorra të ri apo të përdorur, ne ju ofrojmë ndihmën tonë për të gjetur një përshtatje të përsosur për ju.Kompani transporti brenda dhe jashtë Kosovës.


Auto Transport


Kur keni nevojë të transportoni automjetin tuaj nga një vend në tjetrin, ju dëshironi dikë që është i besueshëm, i sigurt dhe me përvojë. Ju duhet të gjeni një kompani që do të transportojë automjetin tuaj me kujdes dhe të bëjë gjithçka që është e mundur për t'u siguruar që makina juaj të mbërrijë e padëmtuar në destinacionin tuaj.

Në MerrJep ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë opsionesh kur bëhet fjalë transport automjetesh nga Gjermania, Zvicrra dhe vende tjera europiane. Pjesa më e mirë është që ju të mund të krahasoni këto tarifa dhe paketa në mënyrë që të merrni ofertën më të mirë të mundshme.


Makineri bujqësore


Blini makineri bujqësorë nga lista e makinerive bujqësore në MerrJep. Ne kemi të listuara për shitje pajisje bujqësore të reja dhe makina të përdorura në Kosovë. Nga traktorët e rinj te traktorët e përdorur dhe nga mjetet e fermës tek pajisjet e fermave, ne i kemi të gjitha.

Ne gjithashtu shesim një larmi të pjesëve dhe aksesorëve për makineritë tuaja bujqësore të markave John Deere, New Holland, Massey Ferguson dhe më shumë.


Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës


Blerja e një makine shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione