Fushë Kosovë | Makina

Sot 04:16 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:14 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS ME KESH

44 942 878 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 04:13 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:48 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI KM 113 MI T GARANTUERA

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:47 ,

GOLF 2

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:47 ,

renault grand scenic 1.9

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:08 ,

Golf 7 2.0

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:33 ,

Passat B7 2.0 TDi DSG HighLine 170ps

11 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:30 ,

T5 1.9 tdi i ardhur nga jasht (Me Dogan)

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:18 ,

Peugeot Bipper 1.4 HDI (Dogane dhe Homologim)- RKS

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:18 ,

VOLVO S80 D5; Diesel; Automatik, Tiptronik RKS

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

Fiat marea 1.9 dizel

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

Mercedes c220

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:52 ,

PASAT 1.9 TDI

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:56 ,

Pika caddy

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

Vito frigo -20

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 ,

GOLF 5 1.9TDI DSG 2004

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:52 ,

Xara picaso 2005 1.6hdi full opsione pa as 1 defec

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim