Fushë Kosovë | Makina

Sot 00:32 ,

Shiten 4 par fellne dhe goma

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Maj 22:21 ,

Pjese per renault espace 2.2 3.0 dci

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Maj 11:11 ,

BLEJ VETURA �� RKS PA DOGAN �� DEFEKT ME DENIM EJT

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 11:11 ,

BLEJ VETURA �� RKS PA DOGAN �� DEFEKT ME DENIM ��

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 21:01 ,

Pjes per peugeot

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 10:41 ,

Shes t4 boj edhe ndrim

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 00:24 ,

Laguna shes pjese per reno laguna 2.2

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Maj 21:52 ,

Dizel 1.9.

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 19:10 ,

Kango shesh pjese per kango 1.9 dti

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Pri 19:59 ,

��Auto Pjese�� France����

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 19:39 ,

Gollf

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Pri 12:52 ,

Dizel1.9.

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 08:58 ,

Dizel 1.9

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 10:58 ,

passat 1.6TD gjendje perfekte rks bojm nrrim

1 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:57 ,

Shes Opel Astra G 1.6

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 20:38 ,

Dizel 1.9

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 15:57 ,

Shes opel Astra G 1.6

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:39 ,

Shes Opel Astra G 1.6

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:49 ,

Shes opel astra G 1.6 benxin

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:17 ,

Pjese per renault dhe peugeot

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 13:06 ,

Shes Opel Astra G 1.6

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 14:28 ,

Shes Opel Astra G 1.6 Benxi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Pri 14:47 ,

SHITET BMW GT 530 DIZEL

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 19:37 ,

Shes Opel Astra G 1.6 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 19:17 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Mar 08:56 ,

Pjes per reno laguna peugeot etj

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim