G class | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 20:16 ,

Shes kombi ose ndrohet sprinter 208d

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:42 ,

Shes-Veturen-Peugeot-206+PLUS-diesel1.4hdiRKS-Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 16:35 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 21:29 ,

Shes touran ose ndrroj 2.0 DSG

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 12:29 ,

Mercedes-Benz Ml320 cdi 2008

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 12:28 ,

Nissan Juke 1.6b 70000 km automatik

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Korr 12:27 ,

Hyundai i30 1.6b 2010

4 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Korr 12:27 ,

Mitsubishi Outlander 2.0 tdi 2007 7 ulese RKS 4X4

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 12:17 ,

Sprinter 416

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 22:03 ,

Suzuki swift 1.2 benzin

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Korr 18:22 ,

MERCEDES-BENZ Clase E 300

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Korr 18:48 ,

Mercedes-Benz e-Class 300

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Korr 11:53 ,

Mercedes G-class G 300 TD

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Qer 22:18 ,

Nissan juke 1.6b 70000 km automatik

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Maj 09:53 ,

Seat Altea 2.0 Disel

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 00:13 ,

Nissan Patrol 4.2 Diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 09:30 ,

Mercedes G Class 300

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 23:49 ,

VW Touran 2016

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Shk 19:18 ,

Seat Altea XL - 2.0 TDI - AUTOMATIK DSG

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 12:09 ,

Audi A3

7 800 EUR

04 Shk 20:35 ,

Shes Opel Zafira 2006 1.9 1 vit regjistrim

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 15:05 ,

Opel zafira

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 21:49 ,

N^shitje. Zafira 1.9 2006 Ose. Ndrroj

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 01:07 ,

Nissan X-Trail 2.2 DCI n’gjendje t’mir.

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 23:57 ,

U shit 3950 malli i mir

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 23:49 ,

Shes Opel Zafira Pronari I Dyt (KS)

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

Në fillim