Golf 4 1.9 tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 23:35 ,

Golf IV

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:45 ,

VW Golf 4 Pacifik 1.9 TDI

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 ,

vw caddy 1.9 TDI me KLIMË viti 2002 me doganë te p

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:54 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI (I)TE KUQE 6 SHPEJTESI RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:53 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI (I) TE KUQE RKS 2003 I RUJTUM

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:52 ,

Vw golf 1.9 tdi i te kuqe rks -01 ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:39 ,

Vw golf 4 1.9 tdi i e kuqe 2002 rks

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI RKS 99

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:18 ,

Golf 4 1.9 tdi 74 kw

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 ,

golf 4 1.9 tdi ,1 vit rks,me klim

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

Golf 4 1.9TDI Rexh... 22.07.2021

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:41 ,

Seat Toledo 1.9 Diesel

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

Shes golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:02 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI - 74 KW - EKSTREM I RUAJTUR - 03

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim