Kombi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 04:35 ,

Mercedes 208

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:50 ,

Fiat Ducato

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:50 ,

Shitet kombi t3

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:55 ,

Audi A6 2.7 TDI

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:49 ,

Kawasaki ZX 10 —(1000cc) me dogan tpagume TIP/TOP

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:49 ,

Librez per gollf 3 e austris - qmimi i padiskutush

10 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:48 ,

Radion per VW prej vitit 2005 deri n2009

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:47 ,

Mbulojse gepeku per Mercedes A clas

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:46 ,

Mbulosje gepeku per Mercedes A clas

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:46 ,

WV Passat 2 dizell 1.6

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:46 ,

Shes traktorin IMT 533

3 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:44 ,

Shes aparatin me mush bateria per kerre , motorra

48 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:44 ,

Audi A6 2.7 TDI RKS qmimi i padiskutushem

6 480 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:43 ,

Radion per VW qmimi i padiskutushem

60 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:43 ,

Bmw 524 TD - RKS bëjm ndrrim TIP-TOP

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:42 ,

WV Passat 2 dizell 1.6

450 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:42 ,

Qmimi fundit Kawasaki ZX10 dogan tpagume TIP/TOP

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:41 ,

Bmw 524 TD + motorr 2.5 TDS nket qmim 1350€

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:06 ,

Kombi T5 Kamionet 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:06 ,

U shit

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 ,

Opel vivaro 2010 maxi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

Shitet Kuka Per Reno scenik grande

85 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:58 ,

Elektropompë

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 ,

Kombi T2 T3 T4

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:50 Shitorja ,

SHITET PIKAPI CITROEN 1.9 DIZEL

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:37 ,

T4 Posa Ardhur Nga Zvicra �������� v.p 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

Shes Kombi T4 1.9 dizell

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:25 ,

Audi A6 Sline Viti 2006 Diesel 2.0

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:19 ,

MERCEDES SPRINTER 313 CDI Automatik RKS i skaduar

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:15 ,

Opel Corsa C 1.8 GSI Benzin Klim RKS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:15 ,

VW Caddy 2.0 SDI Manuel RKS

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Në fillim