Kombi t4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 12:49 ,

Vw t4

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

audi a6 2.5 tdi pa dogan

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

Polo highline 1.4 benzin automatik "dsg" i doganua

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:47 ,

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:44 ,

Shes Kombi T4 1.9 dizell

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 ,

honda cb125t 1978

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
Sot 12:37 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:25 ,

KOMBI T4 M 1.9 tdi me dogan isapoardhur gjerman

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 ,

Shesim Bandash 14 15 16 Per Pollo 045 207 664

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:21 ,

Fellne Per Pexho Dhe Citroen 15qe Per Modele Te Ri

155 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:21 ,

Shes Gom Rezerv Per Golf 7 6 5 Tiguan Past 3 c 18q

89 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:21 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:20 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:18 ,

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:16 ,

Mercedes Sprinter 413CDI DUPLLAK KORP 13.4M 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:16 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:16 ,

Pjes per Opel Vektra C 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 ,

Pjes per A Klas 140b

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:12 ,

Pjes per golf 4 1.6 SR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 ,

Mercedes Vito 112Cdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:56 ,

kombi t4

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:45 ,

Citroen Berlingo 1.9 Diesel 2008 RKS 1 VIT

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 ,

Opel Vectra 2.0 Benxin

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim