Kompenzim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 16:07 ,

Shitet Toyota Corolla 1.4 Diesel

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:16 ,

VETUR...KOMBI.....PIKAP......MOBILE ME POROSI

999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:16 ,

Mobilie me porosi KOMBI kompenzim

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 16:35 ,

Shitet Toyota Avensis 2.0D D4D

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 14:52 ,

SHITET AUDI A6 2.7 TDI QUATRO

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 14:42 ,

Rng punojm fasad gled dyre dritare pvc ndrrim ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 20:20 ,

Fasada suvatim knauf glet etj... bojm kompenzim

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 15:10 ,

Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 19:23 ,

Ford

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 21:03 ,

Rng—bejm punime fasada gled dyre dritare kompenzim

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 18:47 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 TDH 150 PS

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 07:55 ,

Shes Sharan vp 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:36 ,

Shes vollvon 4*4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 17:22 ,

OPEL Astra Karavan 2001 1.7 DTI Manual

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 20:15 ,

Jap kete veture kompenzim me ndertimin e shpis

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 08:24 ,

Audi a6 3.0 2005 kompenzim me ndertim shtepie

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 08:31 ,

kerkoj pikap

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Qer 11:20 ,

Ipet per matrial

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 11:27 ,

Punojm ndertim te shtepive apo lokaleve

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 14:17 ,

Opel Corsa

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:25 ,

MARR KERRE KAMIONETA KOMPENZIM

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 23:04 ,

Mar me ndrrim X3,X5,X6 , vetura me tabela t'huaja

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 23:01 ,

Mar Kompenzim Vetur

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 04:17 ,

BMW X5 3.5 diesel

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 17:07 ,

Kerkoj vetur me kompenzim fasda izolime dhe metal

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 00:00 ,

Golf 7 GTD Automatik 2015

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 15:07 ,

Blejm vetura - si dhe Kompenzim me pune

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 16:28 ,

BMW X5 3.5 Diesel

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 12:24 ,

BMW X5 3.5 dizel viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 16:15 ,

me kompenzim

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Jan 11:35 ,

Marr X5 kompenzim

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 17:02 ,

Shitet t5

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:15 ,

mercdes 210d

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Në fillim