Lada | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 12:52 ,

RENAULT 1.9 DCI,RKS,ME KLIME,VITI 2004,KLIMATRONIK

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 ,

CITROEN C4,DIZEL 1.6,RKS EDHE 6MUAJ,VITI 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:51 ,

Vw CADDY 2.0 SDI,RKS 10 MUAJ, VITI 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:33 ,

Citroen C3 1.4 HDI

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Gush 18:15 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Gush 10:02 ,

VW T2 T3 Multivan

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 08:39 ,

Frontera 2.8 turbo.motorr te Isuzit

1 999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 22:40 ,

Lada niva

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Korr 00:07 ,

Lada niva off-road

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Korr 22:38 ,

Blej ker tvogel fiat panda e tjer me qmim te

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 18:49 ,

Lada niva 4x4 1.7 benzin/gas

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Korr 11:36 ,

Shitet lada niva

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Qer 23:24 ,

Shitet lada niva

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Qer 16:15 ,

Shitet lada niva 1.7

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Qer 09:53 ,

Shitet Vetura

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Qer 02:17 ,

FORD MAVERICK zamena

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 00:13 ,

Kerkoj Lada 2101 (Zhiguli) ose Fiat 124

400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 16:28 ,

Lada Niva 1.7

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 20:09 ,

Lada niva

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Pri 21:55 ,

opel vectra 1.8 plin benzin rks 5muj me klim

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 12:48 ,

Shitet

111 111 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Shk 19:25 ,

Lada NIVA 4x4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 10:23 ,

Shitet lada Plin/Benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 20:52 ,

Lada niva 1.6 plin benzin

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Shk 21:04 ,

Lada Niva 4x4

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 18:52 ,

lada niva

759 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 18:40 ,

Lada Niva

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 19:01 ,

Lada Niva

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 11:07 ,

Shitet lada niva gjendje tmi

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Dhj 22:32 ,

Shes lada niven 11muj rks

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 13:22 ,

Shitet lada niva 1.6 benzin me

2 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Dhj 15:36 ,

Lada niva

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Në fillim