Lt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 10:00 ,

Mercedes sprinter 413 cdi frigo me dogan dupllak

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:00 ,

Crafter 2.5 Tdi ardhur nga gjermania Maxi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:59 ,

Kamjonet sprinter 312 targa te huaja me dogan

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:11 ,

T4 2.4 rks 96

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

VW Lt 2.8 TDI gjendje perfekte regjistrim i par Ks

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:05 ,

Mercedes Vito 2.2 115 Cdi Rks 3 Muj Klim 2004 ����

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:50 ,

Lt golf 4 1.9 tdi me klim pacifik viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 ,

Lt crafter 2.5 TDI dupllak me dogan pagune maksi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:48 ,

Lt sprinter 313 cdi maksi me dogan pagune v.2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:47 ,

Lt caddy maksi me klik me dogan pagune viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:45 ,

Lt sprinter 213 cdi i po sa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:45 ,

Lt caddy 1.6 tdi me klim me dogan pagune

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:26 ,

Shitet kamjoneta citroen kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:25 ,

T4 me 5 ulse 2.5 Tdi me klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

Iveko 2.8 dupellguma

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 ,

Shitet vw kedi pikap 5600 ero

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 ,

VwT4 kamjonet 2.5 TDI e doganuar

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:23 ,

T5 2004 1.9 tdi me 146 km. Ch

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:22 ,

MERCEDES SPRINTER 313 CDI Automatik RKS i skaduar

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:21 ,

Shes cerad per t4 tek kabin 2.5 metra

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:21 ,

Shes ceraden per t4 dupelkabin

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:20 ,

Shes ceraden per t4 dupelkabin

150 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:20 ,

Shes t4 2.5 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

Shes t5 2.5 tdi 4×4 me klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

Shes reno kango 1.5 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:19 ,

Shes t4 2.5 tdi 4×4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Shes Astren 1.9 cdti viti 2009 automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:18 ,

Shes t4 2.5 tdi

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 ,

T4 2.5 tdi 2001 5 ulse me dogan

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:59 ,

T4 5 ulse viti 2000 2750 ero

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 ,

VW Caddy 2.0SDI me Klim viti 2008 me TVSH

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

VW Crafter 2.5TDI 136Ps i posa ardhur 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:47 ,

Mercedes Sprinter 311CDI Maksi me dogan vp 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 ,

Mercedes Sprinter 211CDI nga Gjermonia viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim