Opel zafira | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

09 Gush 12:08
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 12:06
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 14:36
Linku:
,

OPEL ZAFIRA B 1.7 CDTI i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22
Linku:
,

RENAULT CAPTUR 1.5 DIESEL AUTOMATIK FULL EXTRA

12 990 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 23:03 ,

Shitet Kuka Per Reno scenik grande

85 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 22:58 ,

Elektropompë

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 ,

Opel zafira 2.0 dti (Dizel) AUTOMATIK Viti 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:57 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:47 ,

Opel Zafira 1.7Cdti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 ,

Alfa ROMEO 159 1.9 JTd

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:29 ,

Peugeot 308 SW 1.6ehdi EKSTRA 136mi km origjinale

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:25 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:25 ,

Audi A6 Sline Viti 2006 Diesel 2.0

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:23 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:21 ,

VW CADDY MAXI 2011 ME KLIMË

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:15 ,

Opel Corsa C 1.8 GSI Benzin Klim RKS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:15 ,

VW Caddy 2.0 SDI Manuel RKS

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:55 ,

Opel Zafira A 2.2 DTI ECO TEC, viti prill 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 ,

Opel Zafira 1.9 Cdti 2006 Rks 7 Ulse

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:42 ,

Shesim Goma rezerv Per vetura +38345207664

555 555 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 ,

Shesim Bandash te thjesht per vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:34 ,

Mercedes E220 avantgarde

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:30 ,

Shes Opel Zafira 1.9 CDTI ECOTEC 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2019-2020 NEW nga CH extra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:25 ,

T5 Transporter 1.9 TDI Manuel Pa Dogan Me Ulse

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:25 ,

Mercedes ML 350 Blutec RKS ( Ndrrohet )

26 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:16 ,

Fellne Per Pexho Dhe Citroen 15qe Per Modele Te Ri

155 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:04 ,

Opel Zafira 2.2 DTI 7 Ulëse - 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

GOLD 4 DIZEL TDI 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 ,

Shitet Opel zafira dizel viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 ,

vw caddy 1.9 TDI me KLIMË viti 2002 me doganë te p

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:36 ,

vw caddy 2.0 SDI viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:36 ,

Mercedes B 200 CDI-automatik viti 2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:35 ,

Citroen C3 1.6 HDI dizell viti 2017

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:32 ,

Reno Clio 1.2 Benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:23 ,

Mercedes Benz C200 2015 RKS NDRRIM I MUNDSHEM

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Në fillim