Pezho | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 23:12 Shitorja ,

Pezho 207 1.6 HDI Disel 2006

4 410 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:12 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:08 ,

Alfa ROMEO 159 1.9 JTd

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:07 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:18 ,

Pikap pezho

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 ,

Pezho 308 dizel

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:12 ,

She's pezho 406 iaksidentum mrapa pak gjendje pune

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:26 ,

Pezho Partner 1.6 Dizel v.p.2009 rks 7 muj klima

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:15 ,

SHITET PEZHO 206 BENXIN ME KLIM

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:32 ,

Peguot 308

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:41 ,

Pezho 207 1.6 dizell dogan homologim viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:41 ,

Shes pezho 207 1.6 dizell esht ardh tu vozit.

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:45 ,

Pezho 206

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:55 ,

PEUGEOT 308

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:26 ,

Pezho 308 Automatik disel viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:21 ,

Pezho 206 plus viti 2009 1.4 benz Rks

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

Alfa Romeo 159 1.9Jtd 08

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:17 ,

Volvo V60 D5 AWD 2.4 2012 Urgjent

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 ,

SHITET SKODA 1.2 ME KLIM .

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:19 ,

SHITET VOLKSWAGEN FOX 1.2 BENZIN

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:18 ,

Pezho 206 shitet 2001 2.0 hdi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 ,

PEZHO 207 1.6 i AUTOMATIK * dogan te paguar * ch

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:04 ,

PEUGEOT 207 1.4 i FACELIFT * dogan te paguar *

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:03 ,

PEUGEOT 508 2.0 HDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 ,

PEUGEOT 607 2.2B RKS

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:41 ,

pikap pezho ekspert 2.0hdi viti 2003 nga gjermania

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:00 ,

VW BORA 1.9 TDI 90 PS KLIM RKS 1 VIT

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 ,

Peugeot 307 1.6 HDi DIZELL - RKS E Qlajmruar

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:49 ,

Shitet Pezho 207 1.6 Diesel

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

audi a6 2.5 tdi pa dogan

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 ,

FORD SERVIS JASHANICA autopjes-servisim

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:07 ,

Pezho 207 1.4 HDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim