T5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 22:46 ,

Alfa Romeo 166 2.4 JTD Ndrrim i Mundshem

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:37 ,

T4 Posa Ardhur Nga Zvicra �������� v.p 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:29 ,

Shitet ndrohet Land Rov Discovery TDV6 2.7 ulse 7

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:25 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:12 ,

VW T5 Transporter 1.9 Tdi-Pa dogan-viti 2004

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:32 ,

vw T5 Multivan 2.5 174 ps

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:25 ,

T5 Transporter 1.9 TDI Manuel Pa Dogan Me Ulse

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:56 ,

VW T5 transporter 2.5 tdi - Pa dogan - viti 2006

3 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

VW T5 Transporter Friz

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:42 ,

Shitet pikapi opell kombo i doganuar

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:42 ,

T4 2.5 tdi 2001 5 ulse me dogan

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:41 ,

Shitet vw kedi pikap 5600 ero

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:41 ,

Shitet opell vivaro kombi furgon

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:41 ,

Opell vivaro 2007 2.5 tdi maksi me klim 178 km

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:40 ,

T4 5 ulse viti 2000 2750 ero

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:40 ,

T4 me 5 ulse 2.5 Tdi me klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:40 ,

Shitet kamjoneta citroen kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:39 ,

Iveko 2.8 dupellguma

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

Shiten ndrrohet

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:29 ,

Shitet t5 2.5 tdi ne klim .........

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:17 ,

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:01 ,

Mercedes Sprinter 413CDI DUPLLAK KORP 13.4M 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:03 ,

VW T5 2.5 TDI Frigo

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Audi A7 3.0 tdi Quattro S-line vp 2011 regjistrim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 ,

Kamjonet sprinter 312 targa te huaja me dogan

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:44 ,

Mercedes sprinter 413 cdi frigo me dogan dupllak

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:44 ,

Crafter 2.5 Tdi ardhur nga gjermania Maxi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:27 ,

Caddy 1.9 TDI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 ,

VW T5

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

Peugeot Expert 2.0 Hdi 2009 Pa Dogan CH ��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:00 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi 127.000 Km Me Liber MAXI 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:31 ,

Mercedes Vito 112Cdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:31 ,

T5 i doganuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 ,

shitet vw T5

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:29 ,

shes vw t5

8 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Në fillim