Vetur | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 17:09
Linku:
,

Renault Megane III 1.5 DCi, Automatik, Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 08:01 ,

OPEL ASTRA G 2.0 DTI RKS 2003

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 ,

Shitet audi a6 Extra i ruajtur

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:17 ,

Mercedes E220 Viti 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:03 ,

Turan 2.0 TDI DSG V.p2013 Rks 6 Muj 7 Ulse

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:58 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2019-2020 NEW nga CH extra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:53 ,

vw jetta

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:07 ,

Shitet kamijoneta T4

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:06 ,

BMW 320D AUTOMATIK/TIPTRONIK 2006 E90

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:06 ,

BMW 320D AUTOMATIK/TIPTRONIK - 2006 E90

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:06 ,

Siten ose ndrrohet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:51 ,

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

VW PASSAT 2.5 TDI - RKS 5 MUJ VP 2005 , 6 SHPEJTSI

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

VW PASSAT 2.5 TDI - RKS 5 MUJ VP 2005 - 6 SHPEJTSI

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

VW BORA 1.9 TDI - KLIM FUNKSIONALE - 1 VIT RKS

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

VW BORA 1.9 TDI - KLIM FUNKSIONALE - 1 VIT RKS

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:34 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI DIZELL RKS 4 MUJ *KLIM* 2004

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI DIZEL RKS 4 MUJ *KLIM* 2004

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:49 ,

Shitet ndrrohet vetura Automatik 4×4

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:13 ,

PASSAT 1.9 TDI 74 Kw- NE GJENDJE PERFEKTE ��

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 ,

shes bmw 530 full opsion ndrrim i mundshem

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:11 ,

OPEL ASTRA 1.9 CDTI 2010 PA DOGAN

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:46 ,

VW PASAT 2.0 tdi DSG B7

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 ,

Opel Corsa E 1.3 CDTI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI DSG BLUEMOTION HIGH-LINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

Passat Variant 2.0 TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

BMW 116 D Sport-Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:45 ,

VW CADDY LIFE 1.6 TDI DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

Opel Astra J 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:45 ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI Eco Flex

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

VW Golf 4 1,9 Tdi 2003 -Pacific-- i Mir Shum

5 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

Citroen C3 1.6 HDI Exclusive

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

CITROEN C3 1.6 HDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:44 ,

Citroen C4 1.6 HDI Semi-Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:44 ,

CITROEN C4 1.6 HDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:44 ,

POLO 1.2 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:44 ,

VW POLO 1.6 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:44 ,

Volkswagen Golf VII HIGHLINE 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim