Xhip | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 13:30 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:37 ,

GJIP FORD ESCAPE 2.0 B

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 ,

Xhip Nisan navara D40

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:54 ,

Shitet Land Rover 1.8 Benzinë 4x4 2002 RKS 1 vit

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

Mbules Per Mitsubishi L200

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:02 ,

BMW kabroilet 320 dizel 2009 rks

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:00 Shitorja ,

shitet dhe ndrrohet xhip dizeli opell antara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:36 ,

Shes xhip Fiat 500X 4x4 cross plus

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 19:50 ,

Xhip

9 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 07:51 ,

Xhip Jeep Schirok 2.5 dizell me klim 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 14:31 ,

Makina

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Gush 14:31 ,

Vetura Jeep wrangler unlimited

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Gush 14:18 ,

Vetuara Jeep wrangler unlimited 2.8

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Gush 14:18 ,

Jeep wrangler unlimited 2.8

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Gush 11:41 ,

Shitet Ford Everest 2.5 diesel "jeep SUV" xhip

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 11:05 ,

XHIP TOYOTA RAV 4 -11

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 11:01 ,

Xhip mercedes

2 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 21:02 ,

XHIP TOYOTA RAV4 NE SHITJE

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 15:21 ,

Ndrroj

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 10:22 ,

Shitet xhip DODGE 2.4 B

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 15:37 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81 shitet urgjent urgjent

1 EUR Price Reduced

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 11:12 ,

Shitet HONDA CRV 2006

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 13:25 ,

BMW 730

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 15:29 ,

Isuzu trooper xhip 4x4 off road

2 450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 13:19 ,

Fiat Idea 1.4 naftë 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 21:21 ,

Shitet Nissan Terrano 4x4

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 08:26 ,

Shes Ndrroj,Land Rover Discovery 2.5Tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 11:42 ,

Fiat Punto Kabriolet 1.3 Benzin-Ndrim me xhip 4x4

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Në fillim