defekt jo aksidentum jo dogan jo blejm jo fellne | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 20:34 ,

citroen c5

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:09 ,

Hyundai

920 EUR Price Reduced

Sot 19:52 ,

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 ,

opel corsa 1.7 dti motor japan

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:19 ,

AUDI Q5 3.0 TDI, QUATRO , S line, AUTOMATIK, RKS

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 ,

Shitet mitsubishi l200

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:06 ,

Shes Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:05 ,

Shes Golf 6+

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:05 ,

Shes Opel Corsa

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:04 ,

Shes Merecedes Benz C350

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:04 ,

Shes Bmw

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:14 ,

Mercedes C 250

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:42 ,

Citroen c2 1.6 benzin Automatik

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:38 ,

Shitet

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:30 ,

Mercedes E270 Cdi Avantgarde

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:54 ,

SEAT IBIZA VITI 2000 1.9TDI GOMAT E REJA

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:40 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel Rks

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:48 ,

shes opel ascon

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:06 ,

Renault laguna

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:14 ,

Mercedes250

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:47 ,

Shitet Shporeti dhe makina e rrobav+1 makin gratis

120 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:34 ,

citroen c5

12 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:43 ,

Renault Megan Dizel 1.9

350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:49 ,

Bmw 320 i kabrio automatik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:48 ,

BMW 320i kabrio

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:31 ,

Shitet Shkoda Fabia Karavan

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:51 ,

Shitet rks i skaduar

450 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:13 ,

Shes Pasat 1.9 i Regjistruar Rks

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:02 ,

U shit e gzofte pronari i ri

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 11:37 ,

Shitet rks i skadun

450 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:28 ,

Pjes per renault espace per pjes automatik

490 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim