golf 3 tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 13:59
Linku:
,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:10 ,

Shes golf plus 1.9 tdi me 129mij km tkalume

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:44 ,

Audi a4 2.5 TDI

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 ,

VW Passat disel 2011 ����

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 ,

AUDI A4 2.0 TDI FACELIFT 2012 / ME DOGAN

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

VW POLO 1.6 TDI AUTOMATIK HIGHLINE / ME DOGAN

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:37 ,

VW Golf VII 1.6 TDI LOUNGE 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:37 ,

VW Golf VII 2.0 TDI LOUNGE 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:13 Shitorja ,

VW Golf VI 2.0 Tdi Viti 2011 Me Dogan

8 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.4 Tdi Viti 2018 Me Dogan

8 888 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:13 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.6 Tdi.Viti 2011 Me Dogan

5 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:10 Shitorja ,

Audi A8L 4.2 Tdi Viti 2010 Me Dogan

18 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:09 Shitorja ,

Audi A4 2.0 Tdi Viti 2009 Rks 6 Muj

8 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Shitorja ,

VW Touareg 3.0 Tdi Viti 2012 Full

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Shitorja ,

Smart 1000 Cc Disel AUTOMATIK Viti 2010 Me Dogan V

4 444 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:01 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI, i rexhistruar RKS

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:01 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 ,

Golf 4 - 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:27 ,

Golf 4 - 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:26 ,

Golf 4- 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:26 ,

Golf 4 - 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:26 ,

Golf 4 - 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:26 ,

VW Golf 4 - 1.9 TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:26 ,

VW Golf 4 - 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:11 ,

Passat b8 2.0TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:28 ,

Audi Q5 3.0 TDI Automatik 2011 S.line- pa dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 ,

Audi A4 2.0 TDI S-LINE Facelift

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59
Linku:
,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

VW PASSAT 1.9 TDI i kuqe KLIM RKS

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 ,

GOLF 5 2.0 TDI 140 PS KLIM RKS 1 VIT V.P 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim