golf 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

09 Gush 12:10
Linku:
,

VW GOLF VII 2.0 GTD i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 12:06
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 12:11
Linku:
,

GOLF VII 2.0 BlueMotion i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Gush 14:36
Linku:
,

GOLF VII 2.0 BlueMotion i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:58 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:58 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:57 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:57 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:57 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:57 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:57 ,

24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven Me defekt dhe pa

9 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:57 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:57 ,

''AUTO ONLINE✅"Blejm vetura ne gjithe Kosoven

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:56 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:56 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:53 ,

SHES GOLF 4 1.4 BENXIN RKS 6 MUJ KLIM Ac 2001

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:47 ,

VW GOLF VI 1.6 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:45 ,

-VW GOLF 4 TDI 1.9 MODEL SPECIAL RKS 11 MUJ -

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim