golf 5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

01 Gush 09:42
Linku:
,

VW GOLF VI 1.6 TDi - i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 09:30
Linku:
,

Extra Golf Sportvan 2.0 DSG BMT

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02
Linku:
,

Extra Golf Sportvan 2.0 DSG BMT

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 09:51 ,

AUTO "ONLINE24✅ BLEJM VETURA GJITHA LLOJET

4 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:51 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:51 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:51 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:51 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:51 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:51 ,

''AUTO ONLINE✅"Blejm vetura ne gjithe Kosoven

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:51 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

800 000 000 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:50 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:50 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 09:48 ,

VW Golf VII 2.0Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:47 ,

Golf VII 2.0Tdi 2019 Newmodel

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:46 ,

SHITET GOLF 6 DISEL 1.6 TDI VITI 2009 1VIT RKS

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI FULL OPSION 2014 LED INTERIOR

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:45 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:41 ,

SHITET TAURAN DISEL 1.9TDI AUTOMATIK 7ULSE 9MUJRKS

6 666 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

SHITET GOLF 6+ DISEL 1.6TDI AUTOMATIK DSG PA DOGAN

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

SHITER BMW GT 530D DISEL 3.0AUTOMATIK RKS 1VIT

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

Shes Golf 5 plus 2008 1.9 diesel

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Në fillim