mercedes amg | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 04:09 ,

MERCEDES E320 AVANGARD REGJIRIM 6 MUJ 1 PRONAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 ,

AUDI Q3 Quattro ���� ����

18 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:56 ,

Shes Golf 6 + PLUS DSG 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik Sline

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:45 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:20 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full90.000Km

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:19 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

Shes-Veturen-Peugeot-206+PLUS-diesel1.4hdiRKS-Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:48 ,

Citroen C4 2.0 Automatik,7 ulse, 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

Mercedes E250 AMG full opsione

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:23 ,

CADDY 2.0 SDI viti 2005 RKS 1 vit me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:57 ,

VW GOLF 6 GTD DSG AUTOMATIK FULL I DOGANUAR 2012

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 ,

Mercedes E50 AMG 1996

14 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:23 ,

Shitet Mercedes ML 270 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:21 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:20 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI, i rexhistruar RKS

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec AMG LINE

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44 ,

U shit

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:28 Shitorja ,

MERCEDES ML 350 CDI AMG 4 MATIC 2014 I DOGANUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:27 ,

MERCEDES GLK 250 CDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:00 ,

Mercedes GLK 220 CDI 4Matic AMG Pakete

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:56 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Full Extra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:26 ,

Shes passat cc R line 2.0t viti 2014 dsg

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim