seat ibiza | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 13:59
Linku:
,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04
Linku:
Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 TSI Manual ����

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 12:44 ,

MERCEDES B180 CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 ,

Eshte shitur.

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 ,

Seat Ibiza 1.4 Benzin MPI Viti 2001 Rks 20-05-2021

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:26 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 ,

Opel Corsa 1.7 Dizell motorrin Japan-viti 2002

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 ,

Citroen C3 1.6 HDI dizell viti 2017

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:08 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI, i rexhistruar RKS

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57 ,

Seat ibiza 1.2 dizel viti 2011 198km

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:57 ,

Pikap Peugeot Partner 1.6 disel 180 km te kaluara

4 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:33 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full90.000Km

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:33 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-30miKM-RksFullExtra

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:30 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 ,

Shes-Veturen-Peugeot-206+PLUS-diesel1.4hdiRKS-Full

4 444 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:29 ,

Bmw5 dizell3.0automatik tiptronik fullBlackEdition

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 ,

SEAT IBIZA 1.4 MPI

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:01 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 ,

Fiat 500 1.3 Diesel

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:27 ,

Seat ibiza 1.6 tdi facelift i doganuar dhe homolog

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 ,

Seat ibiza 1.4 tdi 2017 vetem dogan dhe homologim

7 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:10 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 ,

Caddy TDI me 5 ulese 132 mij km me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:09 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

Peugeot 308 1.6 HDI Automatik viti 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:07 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 Shitorja ,

Seat Ibiza CUPRA 1.4 TSI Automatic 180 PS ����

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:06 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim