Shitja dhe blerja e veturave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë.

Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë.

26 Maj 13:26
Linku:
,

GOLF 7 1.6 TDI MODELI CUP ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:06
Linku:
,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:02
Linku:
,

'Audi A6 3.0 TDI Quattro-Automatik-Full Opcione

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:10 ,

Subaru Legacy 4x4

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:08 ,

VW Golf 5 2.0 Tdi GT

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:08 ,

Vw GOLF 5 2.0 TDI - DSG - KLIMATRONIK - V.P 2008

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:08 ,

a class 1.7 dizellautomatik

3 650 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:06 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 74 Kw - SPECIAL - I RI I RI 2003

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 ,

opel frontera 2.0 benzin

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:05 ,

shes citroen 1.2 benzin

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:05 ,

Punojm gjitha punet nga metali

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:02 ,

Opel Astra J 1.7 Cdti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:02 ,

DIGITKOS IPTV KUALITETI I GARANTUAR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:02 ,

Shitet vetura golf 2 1.6benzin

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:01 ,

VW TOURAN 2010 DOGAN+HOMOLIGIM ����

6 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 ,

AUTO FOLIA DULLA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:01 ,

Auto Folia Dulla - Prishtine

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:59 ,

Mercedez 220 rks

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:58 ,

Poliratum kerre ne rrugen B

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:58 ,

Elte 35

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:58 ,

Shitet/nderrohet Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 ,

Opell corsa c-03

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Gjej makinën dhe veturën për të cilën ju keni nevojë

Shit, blej dhe regjistro shpalljeMerrJep. Shfrytëzojeni mundësinë të bëni shit-blerjen e makinave apo veturave të reja apo të përdorura në tregun më të madh të makinave dhe veturave në Kosovë. Merrjep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura.

Gjeni shpallje për vetura, motoçikleta, autopjesë dhe paisje për vetura, makina bujqësore, makina të dëmtuara për pjesë si dhe servis për makina.

 

Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës.

Blerja e një veture shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.

Sigurohuni që informacionet për të cilat ju jeni të interesuar të jenë të listuara në shpallje të veturave apo makinave të reja dhe të përdorura, në mënyrë që ju të bëni krahasim në mes shpalljeve të veturave për të cilat ju jeni të interesuar.

 

Në fillim