Shitja dhe blerja e veturave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë.

Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë.

26 Maj 14:26
Linku:
,

Audi A6 2.0TDI ( Zvicra) me 109mi kilometra

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 18:21
Linku:
,

SHITET

29 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:49
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Sot 05:29 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 05:29 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:29 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:29 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 05:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 05:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:28 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:28 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:21 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE SPORT NDRRIM ME BAGER

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:15 ,

Fiat bravo 1.4 T-jet 150 ps

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:10 ,

MERCEDES C 220 CDI 2003 AUTOMATIK RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:08 ,

RENAUTL TRAFIC 1.9 DCI 3 ULSE BOJM NDRRIM

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:08 ,

Renault megane

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:50 ,

Vento

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:50 ,

Shes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:50 ,

Minicoper D Dhe Golf +

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:27 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:27 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:26 ,

Mercedes

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:25 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:23 ,

Golf 6 TDI DSG Viti 06. 2010 1.6 Blumotion

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:21
Linku:
,

Jeep cherokee XJ 3.0 turbo ndrrim me pikap

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:02 ,

Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:53 ,

VW SHARAN 1.9 TDI 2002 7 ULSE

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:53 ,

VW SHARAN 1.9 TDI 2002 7 ULSE

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:48 ,

Renault Scenic

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:39 ,

Shitet hyundai terracan 4x4 2.9 diesel gjendje shu

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:37 ,

GOLF 6 1.6 TDI MATCH 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Gjej makinën dhe veturën për të cilën ju keni nevojë

Shit, blej dhe regjistro shpalljeMerrJep. Shfrytëzojeni mundësinë të bëni shit-blerjen e makinave apo veturave të reja apo të përdorura në tregun më të madh të makinave dhe veturave në Kosovë. Merrjep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura.

Gjeni shpallje për vetura, motoçikleta, autopjesë dhe paisje për vetura, makina bujqësore, makina të dëmtuara për pjesë si dhe servis për makina.

 

Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës.

Blerja e një veture shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.

Sigurohuni që informacionet për të cilat ju jeni të interesuar të jenë të listuara në shpallje të veturave apo makinave të reja dhe të përdorura, në mënyrë që ju të bëni krahasim në mes shpalljeve të veturave për të cilat ju jeni të interesuar.

 

Në fillim