Shitja dhe blerja e veturave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë.

Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë.

Dje 18:02
Linku:
,

•Vw Golf VII 2.0 TDI Highline- LED -Me dogane -

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:35
Linku:
,

Citroen C3 1.4B ���� .Gjendje extra..i.ri

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 21:49
Linku:
,

Shitet Chevrolet Captiva

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 03:18 ,

MERCEDES C 220 CDI 2003 AUTOMATIK RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 ,

RENAUTL TRAFIC 1.9 DCI 3 ULSE BOJM NDRRIM

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 03:13 ,

Seat Toledo

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:08 ,

.....

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:02 ,

Shitet fordi

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:02 ,

Citroen C4 dizel

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 03:01 ,

shitet Alfa romeo 1.9 jtd

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:57 ,

She's Audi A4 B8 Avant

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:57 ,

Kerkoj Golf 2 1.6ose 1.8 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 02:57 ,

Passat 2 1.8

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:57 ,

Passat 2 1.8

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:57 ,

Kombi T4

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:57 ,

shes mercedes 200 2.0 dizell boj edhe ndrrim

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:57 ,

Shitet Fiat 500, 1.2 Benzin,Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:57 ,

SEAT CORDOBA

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:57 ,

Reno Megane 1.9 dci 88kw

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 ,

Renault clio 1.9 DTI-2001 RKS 10.12.2020

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:57 ,

Golf 6 2.0 TDI (Bluemotion) (Karavan) - 2009 - RKS

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 ,

BMW X3 full Mpacket

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:57 ,

Volkswagen T5 1.9 Tdi 2006 (Me dogan)

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:57 ,

BMW 328 XDriver 4×4 RKS

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 ,

Bmw 320d Modeli F 30 automatik 8G

17 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:57 ,

Shes Opel Combo Pikap Regjistrim deri ne gusht

890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:57 ,

Vw cady 1.9 Tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:57 ,

Shes Touran 2.0 TDI v.p 2005 Rks 02.11.2020 7 ulse

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 02:57
Linku:
,

Seat ibiza 2010 1.6 Tdi Me Dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:56 ,

VOLVO XC90 DIESEL 2.4 AUTOMATIK 7 ULSE RKS

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:56 ,

MERCEDES C200 AVANGARDE 2.2 CDI MANUEL 6SHPESJI

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:55 ,

OPEL ASTRA DIESEL 1.9 RKS 11MUJ ME KLIM

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:55 ,

PEUGET 307 DIESEL 2.0 HDI MANUEL RKS OSE NDRROJM

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:54 ,

Rent a Car VEJSI

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:54 ,

TOURAN DIESEL 1.9 TDI I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:54 ,

VW GOLF 7 2.0 DSG HIGHLINE FULL OPSION

15 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:54 ,

TOURAN DIESEL 1.9 TDI AUTOMATIK DSG RKS OSE NDRROJ

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Gjej makinën dhe veturën për të cilën ju keni nevojë

Shit, blej dhe regjistro shpalljeMerrJep. Shfrytëzojeni mundësinë të bëni shit-blerjen e makinave apo veturave të reja apo të përdorura në tregun më të madh të makinave dhe veturave në Kosovë. Merrjep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura.

Gjeni shpallje për vetura, motoçikleta, autopjesë dhe paisje për vetura, makina bujqësore, makina të dëmtuara për pjesë si dhe servis për makina.

 

Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës.

Blerja e një veture shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.

Sigurohuni që informacionet për të cilat ju jeni të interesuar të jenë të listuara në shpallje të veturave apo makinave të reja dhe të përdorura, në mënyrë që ju të bëni krahasim në mes shpalljeve të veturave për të cilat ju jeni të interesuar.

 

Në fillim