Shitja dhe blerja e veturave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë.

Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë.

Sot 13:41
Linku:
,

Citroen C3 1.4B ���� .Gjendje extra..i.ri

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 16:25
Linku:
,

VW GOLF GTD

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 23:16
Linku:
,

Mercedes Benz C220 Cdi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06
Linku:
,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:15
Linku:
,

Shitet VW Polo 1.0 MPI

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:10 ,

WV Touran 2.0 TDI BLUEMOTION Modeli 2012 Highline

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 ,

shitet hunday IX 35

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:10 ,

Range Rover Sport 4X4 3.0 LTD Autobiography

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 ,

CHEVROLET CAPTIVA 3.2 V6 ENGINE 230 HP MODEL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 ,

Renault Espance -98

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 ,

RENAULT MEGANE AUTOMATIK 2005 1.6 16v karavan

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:10 ,

Shiten Fellne Me goma 17qe Per 'Opell'' tmira

290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:09 ,

VW PASSAT 2.0 TDi VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 ,

Shitet shtepija.ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:09 ,

SHES IVECO 35-10 DIZEL 2.5 RKS KIPER DUPLLO

1 599 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:09 ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:09 ,

Mercedes Clk

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 ,

Golf 4 Pacifik 1.9 Tdi 74 Kw Vp 2003 Rks 7 muj

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:09 ,

Mercedes 160 A

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:09 ,

Shes Mercdesin 190 Dizell

1 850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:09 ,

Passat1.9 TDI me DI te kuqe

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:09 ,

Mondial EI

750 EUR

Viti: 2008
Sot 16:09 ,

U Shit Flmmm��

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:09 ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan-viti 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 ,

Shitet Vetura Mazda 6 - 2.0 diesel - 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 ,

AUDI A4 2.0D tip top

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 ,

Alfa Romeo 159 1.9JTd

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:09 ,

OPEL CORSA 1.3ECOFLEX COSMO VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 ,

Golf 3

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:09 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:08 ,

VW Caddy 1,9 Tdi - Pa dogan - viti 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:08 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2007 me klim

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:08 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN KESH

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:08 ,

BMW GT 530 X DRIVE URGJENTISHT °°°°

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:08 ,

Ford tranzit 2.2 dizell - pa dogan - viti 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:08 ,

PJES per MERCEDES

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:08 ,

Shitet Mercedes Benz E 350 cdi - Bluetec -2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:07 ,

AUDI A6 3.0TDI AUTOMATIK QUATTRO SHIBER -2004

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

Shitet kombi t2

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:07 ,

AUDI A3 2.0TDI SHIBER 6 SHPEJTSI KLIMATRONIK -2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:07 ,

SEAT ALTEA XL 2.0TDI AUTOMATIK KLIMATRONIK -2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

VW PASSAT CC 2.0TDI 170PS KLIMATRONIK -2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:07 ,

VW GOLF VPLUS 1.9 TDI MODEL GOAL KLIMATRONIK- 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

VW TIGUAN 2.0TDI 4 MOTION DSG AUTOMATIK - 2008

10 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Gjej makinën dhe veturën për të cilën ju keni nevojë

Shit, blej dhe regjistro shpalljeMerrJep. Shfrytëzojeni mundësinë të bëni shit-blerjen e makinave apo veturave të reja apo të përdorura në tregun më të madh të makinave dhe veturave në Kosovë. Merrjep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura.

Gjeni shpallje për vetura, motoçikleta, autopjesë dhe paisje për vetura, makina bujqësore, makina të dëmtuara për pjesë si dhe servis për makina.

 

Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës.

Blerja e një veture shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.

Sigurohuni që informacionet për të cilat ju jeni të interesuar të jenë të listuara në shpallje të veturave apo makinave të reja dhe të përdorura, në mënyrë që ju të bëni krahasim në mes shpalljeve të veturave për të cilat ju jeni të interesuar.

 

Në fillim