Shitja dhe blerja e veturave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë.

Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë.

Dje 08:27
Linku:
,

Golf 7 2.0 BLUEMOTION

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:15
Linku:
,

shitet

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:45
Linku:
,

URGJENT SHITET-CITROEN C4- EXCLUSIVE FULL OPCIONE

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 02:53 ,

Shes Peugeot 406 ndrrim

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:53 ,

OPEL CORSA BENXIN 1.4 RKS 10 MUJ ME KLIM FUNKSJON

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:52 ,

BMW X5 MODIFICAN DIESEL 3.0 AUTOMATIK RKS

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:49 ,

Fiat Doblo

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:49
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:49 ,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:49 ,

Citroen jumpy

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:48 ,

BMW 320D F-90 M-Packet

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:48 ,

BMW 320d Coupe F-90

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:48 ,

BMW 320D F-90 -M Packet M performance

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:46 ,

Mazda 2.5 4x4

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:46 ,

Tauran benzin 2.0 fsi

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:41 ,

Golf 6 DSG R.Line

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:34 ,

VW Touareg R line

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:34 ,

BMW X5

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:33 ,

citroen

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:33 ,

opel vectra 800euro urxhend

800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:32 ,

Mercedes C 250

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:29 ,

Audi A6 ne shitje

11 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:28 ,

Mercedes Benz E270 Cdi Automatik Tip Tronik

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:24 ,

Caddy 1.6 TDI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:21 ,

Shes - Ndrroj Seat Toledo 2.0 GTI 8v, RKS, Klime

12 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:21 ,

VW T5 2.0

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:10 ,

VW Jetta 2.5L inline 5 cilinder 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:03 ,

Golf 2 1.6

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:02 ,

VW T3 kombi

3 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:02 ,

Fiat doblo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:01 ,

bmw e36

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:01 ,

Vespa 2003

950 EUR

Viti: 2003
Sot 01:53 ,

Opel Astra Shitet/Ndrrohet

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:53 ,

Shitet bmw 330D Automatik 2001

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:53
Linku:
,

Hyundai ix35 1.7 CRDI 6 Shpejtsi RKS 2012

8 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:52 ,

Bmw X5 2008 urgjent

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Gjej makinën dhe veturën për të cilën ju keni nevojë

Shit, blej dhe regjistro shpalljeMerrJep. Shfrytëzojeni mundësinë të bëni shit-blerjen e makinave apo veturave të reja apo të përdorura në tregun më të madh të makinave dhe veturave në Kosovë. Merrjep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura.

Gjeni shpallje për vetura, motoçikleta, autopjesë dhe paisje për vetura, makina bujqësore, makina të dëmtuara për pjesë si dhe servis për makina.

 

Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës.

Blerja e një veture shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.

Sigurohuni që informacionet për të cilat ju jeni të interesuar të jenë të listuara në shpallje të veturave apo makinave të reja dhe të përdorura, në mënyrë që ju të bëni krahasim në mes shpalljeve të veturave për të cilat ju jeni të interesuar.

 

Në fillim