Shitja dhe blerja e veturave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë.

Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë.

Dje 02:05
Linku:
,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:02
Linku:
,

'Audi A6 3.0 TDI Quattro-Automatik-Full Opcione

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 21:49
Linku:
,

Shitet Chevrolet Captiva

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 01:44 ,

Passat 1.8 Benzin Plin

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:42 ,

Jaguar

14 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:42 ,

Jaguar XJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:42 ,

Jaguar XJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:37 ,

Shitet Golf Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:37 ,

GOLF 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:37 ,

Shitet vetura Golf Plus (Team)

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:34 ,

Bmw 520

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 ,

automatik tip tronik

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:28 ,

Japim Vetura me Qira Rent a Car Prishtine

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:28 ,

Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:25 ,

Audi A5 2.7 TDI Model Sline Automatik

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:24 ,

SHITET GOLF 3 1.9TDI

2 599 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:09 ,

BMW 318D , 143PS , Euro 4,

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:06 ,

Shitet vespa

1 500 EUR

Viti: 2004
Sot 01:06 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:04 ,

WV Golf 6 1.6 TDI VITI 2010

7 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:03 ,

BMW 2.0 116 VITI 2010 TARGA TE HUJA

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:03 ,

WW CADDY 1.9 SDI RKS ME KLIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:03 ,

RIMORKO

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:02 ,

BMW X 5 3.0 DIZEL RKS V.P 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:02 ,

Bmw 320d

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

Toyota 1.4

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:58 ,

Vw scirocco 1.4 tsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Gjej makinën dhe veturën për të cilën ju keni nevojë

Shit, blej dhe regjistro shpalljeMerrJep. Shfrytëzojeni mundësinë të bëni shit-blerjen e makinave apo veturave të reja apo të përdorura në tregun më të madh të makinave dhe veturave në Kosovë. Merrjep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura.

Gjeni shpallje për vetura, motoçikleta, autopjesë dhe paisje për vetura, makina bujqësore, makina të dëmtuara për pjesë si dhe servis për makina.

 

Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës.

Blerja e një veture shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.

Sigurohuni që informacionet për të cilat ju jeni të interesuar të jenë të listuara në shpallje të veturave apo makinave të reja dhe të përdorura, në mënyrë që ju të bëni krahasim në mes shpalljeve të veturave për të cilat ju jeni të interesuar.

 

Në fillim