Shitja dhe blerja e veturave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë.

Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë.

Dje 16:35
Linku:
,

Citroen C3 1.4B ���� .Gjendje extra..i.ri

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 11:42
Linku:
,

Porsche Panamera

57 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Maj 20:54
Linku:
,

Tauran 1.6 tdi DSG

9 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:36 ,

Fiat Punto 1.9 JTD 8 muj rks

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:36 ,

VW CADDY 1.9TDI DSG 2009 SHTOJ PARE NDRRIM

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

AUDI A3 1.6 BENZIN 2004 RKS 4 MUJ

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

Jeep automatik shitet ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:33 ,

BMW 320 E46 2.0 DIZEL RKS

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:33 ,

GOLF 4 SPECIAL TDI 1.9 SHITET NDRROHET ME VETURA E

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:30 ,

Nissan X Trail 4x4 ,Automatik ,2.0 , DCI , Diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:27 ,

Porsche cayenne 3.0dizel 2012 Rks

29 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26 ,

Golf 6 plus 2.0 dizel Higline . Mundesi ndrrimi

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 ,

VW Kombi T4 2.4 Dizel (Maxi)

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 ,

Touran

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:25 ,

Citroen HDi 2.0 dizel viti 2004 Me ulse

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24 ,

seat ibiza viti 2010 kilometra 107 mi

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:24 ,

Peugeot 308 ngjendje prefekte1 pronar prej fabrike

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 ,

Mitsubishi Automatik viti 2016 RKS

5 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:23 ,

Blejmm Opel Corsa B,C,D Tel 044 647 279 +viber

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:23 ,

Golf 6 TDI ngjendje trregullt viti 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:22 ,

MERCEDES E220 AUTOMATIK DIZEL RKS

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 ,

Golf 7 Automatik

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Gjej makinën dhe veturën për të cilën ju keni nevojë

Shit, blej dhe regjistro shpalljeMerrJep. Shfrytëzojeni mundësinë të bëni shit-blerjen e makinave apo veturave të reja apo të përdorura në tregun më të madh të makinave dhe veturave në Kosovë. Merrjep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura.

Gjeni shpallje për vetura, motoçikleta, autopjesë dhe paisje për vetura, makina bujqësore, makina të dëmtuara për pjesë si dhe servis për makina.

 

Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës.

Blerja e një veture shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.

Sigurohuni që informacionet për të cilat ju jeni të interesuar të jenë të listuara në shpallje të veturave apo makinave të reja dhe të përdorura, në mënyrë që ju të bëni krahasim në mes shpalljeve të veturave për të cilat ju jeni të interesuar.

 

Në fillim