Gjithë Kosova | Makina | MerrJep


Sot 20:14 Vetura , Prishtinë

Range Rover Sport HSE 2.7 dizel

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:49 Vetura , Ferizaj

BLEJ GOLF 4 DHE 5 , PA DOGAN - PER PJES

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:45 Shitorja Vetura , Gjilan

VW POLO 1.6 TDI -Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:44 Shitorja Vetura , Gjilan

VW Golf VII Highline

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:44 Shitorja Vetura , Gjilan

VW Polo 1.4 TDI 133600km

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:38 Vetura , Prizren

Briket i hardhisë së rrushit

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 520 Dizel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim