Makina, Vetura dhe Automjete të reja dhe të përdorura në shitje

Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë.

03 Gush 17:39
Linku:
,

Shes Audi A4 Automatik

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 21:21
Linku:
,

Tiguan 2.0 fullë extrra i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 09:43
Linku:
,

SKODA Octavia C 2.0 TDi - i sa po DOGANUR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 09:42
Linku:
,

OPEL ASTRA 1.7 ECOTEC sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 15:36
Linku:
,

Audi A4 TDi fullë extrra Shum i Rujten RKS ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 17:59 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:58 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:58 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:43 ,

Mercedes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:36 ,

tapacira per mercedes 190

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:32 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:27 ,

sprinter

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:17 ,

Opel Astra 2.0 DTI Dizel 1 Vit RKS

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:10 ,

Ligier By UP 500cc automatik 9000km 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:10 ,

Mini Cooper S 1.6 Turbo "FACELIFT" 2009 full ����

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:09 ,

B clas

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:06 ,

Shes/ndrroj Audi a6 2012 3.0 quattro

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

Vw kombi t4

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:54 ,

Golf 4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:54 ,

Polo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:54 ,

Passat

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 ,

Seat Altea

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 ,

MERCEDES GLK 250 CDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:28 ,

Fiat bravo 1.6 Multi Jett

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:26 ,

Seat ibiza 1.9 tdi 99

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:25 ,

Blejm Vetura MERCEDES BMW VW AUDI na kontaktoni!!!

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:22 ,

Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:00 ,

Opell Zafira viti 2008 Dizell 1.9 CDTI Regjistrim

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 ,

Shitet B clasa

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:59 ,

Mercedes E220 Cdi Regjistrim 7 Muj me klim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

Bmw 320 Dizell Klim Rks 5 Muj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Gjej makinën dhe veturën për të cilën ju keni nevojë

Shit, blej dhe regjistro shpalljeMerrJep. Shfrytëzojeni mundësinë të bëni shit-blerjen e makinave apo veturave të reja apo të përdorura në tregun më të madh të makinave dhe veturave në Kosovë. Merrjep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura.

Gjeni shpallje për vetura, motoçikleta, autopjesë dhe paisje për vetura, makina bujqësore, makina të dëmtuara për pjesë si dhe servis për makina.

 

Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës.

Blerja e një veture shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.

Sigurohuni që informacionet për të cilat ju jeni të interesuar të jenë të listuara në shpallje të veturave apo makinave të reja dhe të përdorura, në mënyrë që ju të bëni krahasim në mes shpalljeve të veturave për të cilat ju jeni të interesuar.


Në fillim