Makina, Vetura dhe Automjete të reja dhe të përdorura në shitje

Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë.

09 Gush 12:10
Linku:
,

VW GOLF VI 2.0 GTD i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 09:38
Linku:
,

Citroen C4

17 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Gush 12:08
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:54
Linku:
,

BMW X1 2.0D Xdrive 190ps 2016 Sport-Line nga CH

16 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 10:03 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:03 ,

phaeton 3.0 dizel 2009

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

''AUTO ONLINE✅"Blejm vetura ne gjithe Kosoven

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:03 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

800 000 000 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:03 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:03 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:03 ,

Audi A3 2.0Tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

Touran 2.0Tdi 7Ulse 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

audi a6 3.0 dizel automatik quattro 2011

10 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:03 ,

Opell Combo 1.7dti - 03

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:03 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:03 ,

GolPlus 1.6Tdi 2012 Mach����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:03 Shitorja ,

Pezho 207 1.6 HDI Disel 2006

4 410 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:03 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:03 ,

Mercedes E220 Viti 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

VW Polo 1.6Tdi 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

bmw 525 dizel automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

Audi A3 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:03 ,

VW Golf VII 2.0Tdi 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02 ,

Audi A7 3.0 tdi Quattro S-line vp 2011 regjistrim

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:02 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:02 ,

MERCEDES E320 AVANGARD REGJIRIM 6 MUJ 1 PRONAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Gjej makinën dhe veturën për të cilën ju keni nevojë

Shit, blej dhe regjistro shpalljeMerrJep. Shfrytëzojeni mundësinë të bëni shit-blerjen e makinave apo veturave të reja apo të përdorura në tregun më të madh të makinave dhe veturave në Kosovë. Merrjep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura.

Gjeni shpallje për vetura, motoçikleta, autopjesë dhe paisje për vetura, makina bujqësore, makina të dëmtuara për pjesë si dhe servis për makina.

 

Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës.

Blerja e një veture shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.

Sigurohuni që informacionet për të cilat ju jeni të interesuar të jenë të listuara në shpallje të veturave apo makinave të reja dhe të përdorura, në mënyrë që ju të bëni krahasim në mes shpalljeve të veturave për të cilat ju jeni të interesuar.
Në fillim