Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Drenas | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:38 ,

SHES AUDIN A4 1.9 TDI

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:07 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:41 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 ,

Shiten tavolinat me korrika

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:07 ,

Kreveta nga druri +38345658245

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:36 ,

Audi 1.6 dizel rks i skadun 049 355 295

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:44 ,

VW Golf 6 GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:00 ,

Shitet Opel Astra G

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 18:51 ,

Shitet ose ndrrohet

570 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:17 ,

Shitet me tabela te huja

690 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:17 ,

AUDI A3 2.0 TDI 1 PRONAR KS EXTREM GJENDJE TMIRE

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:59 ,

Mercedes E-220 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:27 ,

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:26 Shitorja ,

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:33 ,

Seat 1.9 dizell tdi rks 6 muj klima tronik viti 2000

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:55 ,

Vectra 2.0 benzin 1993

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:11 ,

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 21:23 ,

Ford tranzit connect

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 20:14 ,

shitet vetra ose ndrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 18:06 ,

Skodaa

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 16:33 ,

Shitet Opel Astra G

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Gush 15:15 ,

Pom shesin

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 14:18 ,

SHES KOMBIN T4 1.9

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 13:26 ,

Bmw 320 d pa dogan

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione