Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:39
Linku:
,

U Shit FLM MERRJEP

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:45
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:18
Linku:
,

Audi A5 86000KM

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 18:09 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:09 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:08 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:08 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:04 ,

Golf

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:04 ,

shitet mercdesi 220 cdi veq i ri mu kan

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:02 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:35 ,

Shitet opell korsa shum e rujtme

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:27 ,

Mini cooper 2003 rks 01.2022

2 666 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 ,

Seat ibiza FR 1.2 TSI 2012 sapoardhur ���� me dogan

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:25 ,

Golf 6 2.0 TSI GTI DSG 2011 sapoardhur����me dogan

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:25 ,

Golf 6 2.0 TSI GTI 2011 ABT chip tuning ���� me dogan

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:15 ,

Opel Corsa

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 ,

pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:55 ,

Opel Astra J

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:55 ,

Peugeot 308 BlueHDI 1.6 automatik viti 2017

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:55 ,

Mercedes Benz A170 CDI RKS

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:53 ,

Peugeot 206sw benzin

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:52 ,

Opel Astra G 16ekotek

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

Polo 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:34 ,

Fiat

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:30 ,

Motorr te opel omegav

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:30 ,

Opel omega urgjent

460 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:25 ,

Jeep 2.5 CRD

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:24 ,

Audi A4 AUTOMATIK

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:23 ,

Bmw x3 2.0 Dizel Automatik sapo doganum rks nje vit

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:23 ,

golf 3

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:20 ,

Citroen C5 2.7 Dizel Automatik v.p.2008 Rks 10 Muj

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:18 ,

Audi A4 2.0 Dizel Automatik me Dogan Rks nje vit

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:09 ,

Fiat Marea Diesel JTD

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:09 ,

AUDI A8 4.2 TDI SELECTION DESIGN FULL OPCION RKS

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 ,

Ford Focus 1.8 TDi V.p2001 Pa Dogan

780 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:02 ,

Phaeton 3.0 TDI V6 Automatik V.p2005 Rks 9 Muj

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione