Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtërpcë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Shtërpcë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtërpcë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:59 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Gush 21:58 ,

GOLF 6 KARAVAN 1.6 MANUAL 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 14:44 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Korr 16:58 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Korr 09:25 ,

Opel Zafira 1.9cdti 120ps

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 17:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 13:26 ,

Shitet frontera

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 16:43 ,

Renualt espace

900 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Korr 23:34 ,

Opel vectra 1.6 benzin-lpg

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 23:34 ,

Opel vectra 1.6 benzin-lpg

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 23:34 ,

Opel vectra 1.6 benzin-lpg

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 23:34 ,

Opel Zafira 1.9cdti

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 05:56 ,

KAWASAKI KX450F

2 850 EUR

Viti: 2012
27 Qer 22:25 ,

opel frontera

2 600 EUR Price Reduced

18 Qer 21:45 ,

OPEL ASTRA H OPC LINE 2009 - 1800cm - 103kW - 140HP

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 19:04 ,

AUDI A4

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 00:13 ,

Mercedes

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 03:30 ,

Extra

150 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 15:57 ,

Shitet

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Qer 15:57 ,

Shitet fellna

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 15:57 ,

Shitet fellna

150 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 02:27 ,

Xxx

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 00:30 ,

VW Touran 2.0 DSG –2017

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:27 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 11:01 ,

no titule

17 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 11:01 ,

no titule

17 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 11:01 ,

no titule

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 20:24 ,

Pasat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 01:38 ,

Blej Vetura Pa Dogan Ose Ato qe nuk i Perdorni Rks

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtërpcë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione