Makina, Vetura dhe Automjete të reja dhe të përdorura në shitje

Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë.

04 Gush 11:53
Linku:
,

PASSAT 3C DSG HIGHLINE!!

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:52
Linku:
,

Shes Kia Rio 2012 1.4 dizell 92000 km

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Gush 09:41
Linku:
,

GOLF VII 2.0 BlueMotion i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Gush 09:39
Linku:
,

AUDI A4 2.0 fulle extrra i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 12:40
Linku:
,

SHITET FORD FIESTA

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 03:33 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 03:33 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:33 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:25 ,

U shitt ■FLM■

1 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:58 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI FULL OPSION 2014 LED INTERIOR

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:58 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2012 FULL OPSION FACELIFT

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:53 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:58 ,

Shes/ndrroj Audi a6 2012 3.0 quattro

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 ,

Golf 7 2.0 TDI Highline Navi Bi-xenon Kamera

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43 ,

Golf 4 tdi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:36 ,

Shitet golf 7 1.6 tdi 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:24 ,

Shes pjes per vectra

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:15 ,

Golf 7 2.0 TDI Allstar ne Gjendje Prefekte

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:12
Linku:
,

Ford Ranger 4x4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:06 ,

Shitet reno kango per pjes 1.9 disel

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:06 ,

Motorra per opel omega

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:18 ,

VW Touran 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 ,

golf6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

MERCEDES GLK 250 CDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:24 ,

S320 dizell 1vit regjistrim ka ne emer tem

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:24 ,

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:18 ,

pjes per golf 4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:16 ,

tapacira per mercedes 190

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:12 ,

S320 dizell 1vit regjistrim ka ne emer tem

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:44 ,

Bmw 524 TD - RKS bëjm ndrrim TIP-TOP

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:40 ,

Shitet BMW X3

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Gjej makinën dhe veturën për të cilën ju keni nevojë

Shit, blej dhe regjistro shpalljeMerrJep. Shfrytëzojeni mundësinë të bëni shit-blerjen e makinave apo veturave të reja apo të përdorura në tregun më të madh të makinave dhe veturave në Kosovë. Merrjep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura.

Gjeni shpallje për vetura, motoçikleta, autopjesë dhe paisje për vetura, makina bujqësore, makina të dëmtuara për pjesë si dhe servis për makina.

 

Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës.

Blerja e një veture shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.

Sigurohuni që informacionet për të cilat ju jeni të interesuar të jenë të listuara në shpallje të veturave apo makinave të reja dhe të përdorura, në mënyrë që ju të bëni krahasim në mes shpalljeve të veturave për të cilat ju jeni të interesuar.


Në fillim