Klinë | Makina | Vetura | Škoda | 105

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


29 Korr 18:42 ,

Urgjend fellne

130 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 08:48 ,

shes 4 goma 17 she te dimrit me fellne

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 13:41 ,

Mos bleni vetura pa dogan denimi shum i madh

350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 22:34 ,

Skoda

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 22:25 ,

Shes skoda benzin 1.2

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 21:42 ,

Shkoda

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Shk 16:28 ,

Shiten fellnet me gjith guma

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Jan 12:43 ,

shkod pikap

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 19:43 ,

Skoda 105l OLDTIMER

1 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Mar 14:38 ,

Skoda Octavia -99

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim