Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Škoda | 120

29 Maj 13:31 ,

SKODA

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 08:46 ,

Shitet Skoda 120L Oldtimer ne gjendje shum te mir

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 18:56 ,

shitet

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 21:57 ,

Ushitt flm shkoda viti 1979

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim