Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Škoda | 135

07 Tet 14:54 ,

U shit flm nga baba abi ( 2760 evro) 6 muj rks

3 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 16:54 ,

Shitet tharëseja

750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim