Dragash | Makina | Vetura | Škoda | Fabia | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 16:58 Vetura , Malishevë

Škoda Fabia 1.2 - klim ,abs

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:55 Vetura , Gjilan

Skoda fabia 1.6 TDI 77KW����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 Vetura , Gjilan

SKODA FABIA 2008 1.4 TDI ( + DOGAN HOMOLOGIM)

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 Vetura , Prizren

SHKODA FABIA 1.4 TDI VITI 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:12 Vetura , Gjilan

Skoda fabia 1.2 benzin

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:33 Vetura , Mitrovicë

Skoda fabia 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA 1.6 TDI DIZEL

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim