Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Škoda | Favorit

29 Gush 21:35 ,

Škoda Octavia

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Gush 19:03 ,

Shes skoda me perkulic

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 16:00 ,

Shitet skoda

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim