Artanë | Makina | Vetura | Škoda | Felicia | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 14:51 Vetura , Lipjan

URGJENT. Skoda pickup 1.9dizell

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 06:52 Vetura , Vushtrri

shkoda felicia

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 18:01 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 16:06 Vetura , Ferizaj

SHITET SHKODA FELICIA 1.9D

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 10:38 Vetura , Mitrovicë

U shit..

1 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Nën 19:41 Vetura , Prishtinë

blej vetura 100 deri 500

200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 15:32 Vetura , Prishtinë

Shes Skoda Felicia LX 1.3 B super gjendje

1 249 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Sht 20:57 Vetura , Drenas

Pjes per Skoda felicia 1.9 dizell

33 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Sht 12:57 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 20:20 Vetura , Prizren

Shes veturen Shkoda Felicia

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim