Kaçanik | Makina | Vetura | Škoda | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


07 Nën 07:36 Vetura , Gjilan

Shitet Škoda Oktavia

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 13:25 Vetura , Skenderaj

Skoda dhe makina bujqesore

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Gush 13:17 Vetura , Skenderaj

Skoda, Touran, traktor, kompresora etj

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Gush 21:54 Vetura , Skenderaj

Skoda

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 16:38 Vetura , Skenderaj

Skoda

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 08:10 Vetura , Prishtinë

Shes pikapin shkoda van plus

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 16:15 Vetura , Prishtinë

Shes pikapin

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 15:17 Vetura , Viti

shkoda1.4 dizell tdi me klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 12:57 Vetura , Viti

Skoda 1.4 diesel me kilim tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:29 Vetura , Therandë

Shitet Škoda

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim