Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Škoda | Rapid

Sot 16:29 ,

Skoda Rapid SPACEBACK 1.2 Benzin Viti 2014 RKS

5 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:29 ,

Skoda Rapid SPACEBACK 1.2 Benzin Viti 2014 RKS

5 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:37 ,

Skoda Rapid 1.6 tdi 2013 pa dogane.

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:13 ,

Skoda Rapid 1.6 dizel RKS

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 13:00 ,

Skoda rapid

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Tet 08:46 ,

Skoda Rapid 1.2 TSI 130 Mij Km 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Tet 15:52 ,

Shitet skoda

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 20:38 ,

Master

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Korr 20:03 ,

Rent A Car Narti 045 541 660 /049 444 922

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 14:42 ,

Shkoda rapid

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 12:02 ,

Skoda spaceback Rapid 1.4 Tdi Edition Pano

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 14:34 ,

Shes Skoda 1.4 TDI

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 20:23 ,

Shiten skelet ndrrohen me vetura traktora

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Nën 18:57 ,

Skoda Rapid 1.4 Tsi

5 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Nën 18:42 ,

Skoda Rapid 1.0 TSI

6 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Nën 18:40 ,

Skoda Rapid Spaceback 1.0 TSI

5 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Nën 18:20 ,

Skoda Rapid Spaceback

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Nën 19:04 ,

Skoda Rapid Spaceback 1.2 TSI

3 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Nën 20:20 ,

Shiten ndrriohen

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 14:26 ,

Banesa urgjent

210 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 07:29 ,

skoda rapid

7 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 19:45 ,

Škoda Rapid 1.6 Diesel

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Gush 14:41 ,

Skoda Rapid 1.2 Benzine 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim