Artanë | Makina | Vetura | Škoda | Rapid

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 18:31 ,

Skoda Rapid 1.6 dizel RKS

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:21 ,

Skoda Rapid 1.2 Benzin Viti 2013 RKS Me Klimë

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 10:50 ,

Skoda Rapid 1.6 Panoram Xenon -2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 11:54 ,

Skoda Rapid 1.2 TSI 124 Mij Km 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Korr 20:38 ,

Master

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Korr 20:03 ,

Rent A Car Narti 045 541 660 /049 444 922

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 14:42 ,

Shkoda rapid

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 12:02 ,

Skoda spaceback Rapid 1.4 Tdi Edition Pano

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 14:34 ,

Shes Skoda 1.4 TDI

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 20:23 ,

Shiten skelet ndrrohen me vetura traktora

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim